Transparentní účet:  111 00 33 / 5500

♥ Transparentní účet:
111 00 33 / 5500

Děti pomáhají dětem

Tento projekt je určen pro prodej předmětů, jako jsou například: šaty, trička, textilní nákupní tašky, klíčenky či kšiltovky, deštníky, jejichž výtvarný motiv vytváří děti. Jejich obrázky vybíráme hlasováním na sociálních sítích (fcb) a základem je vyzvat děti, aby pomáhaly dětem, které se potýkají s nějakým zdravotním omezením. 

MOTTO tohoto počinu zní „Děti pomáhají dětem.“

 

Tím hlavním na této myšlence není jen výtěžek z prodeje reklamních předmětů a propagace jako takové, ale především snaha naučit malé děti, že pomáhat druhým je důležité. To se může stát mimořádným vkladem zejména v dospělosti jako povahový rys lidskosti a empatie. Výsledkem krátkodobého rázu pak budou putovní výstavy dětských uměleckých děl a vzkazů nemocným dětem a samozřejmě také dražby.

První z dětí, které se stalo průkopníkem projektu „Děti pomáhají dětem“ se stala Eliška Hrnčířová (6let), která nakreslila obrázek pro Petříka, kterého si vybrala z příběhů klientů. Obrázek je jedinečný a kreslený s láskou.

Módní návrhářka Marie Zelená nechala podle obrázku potisknout látku. Z ní pak ušila podle svého návrhu sukýnku, kterou věnovala do charitativní aukce. Výtěžek z aukce byl věnován na kompenzační pomůcku právě pro Petříka.

Sukýnka je plná pozitivní energie a bude dražiteli připomínat, že udělal dobrou věc – pomohl Petříkovi s propojením Elišky.

 

Eliška pomáhá. Buď jako Eliška.